Dezinfekcia povrchov

Aktívne ničenie VÍRUSOV a BAKTÉRIÍ

Zabezpečte ochranu obyvateľov domov a návštevníkov priestorov čo najvyššou ochranou proti šíreniu koronavírusu (COVID-19).

Jedná sa o polymérovú dezinfekciu so širokospektrálnym použitím nanášanú aerosolovým zariadením (Fogger - pištol). Je zdravotne nezávadná a ničí baktérie, vírusy, plesne, kvasinky, riasy a zanecháva povrchy chránené proti mikroorganizmom.

Oproti štandardným dezinfekciám má nielen okamžitý ale aj dlhodobý účinok, po nanesení zostáva na povrchu účinná látka, ktorá dlhodobejšie chráni povrch, doba schnutia je cca 1-2h, následne sa miestnosť môže využívať. 

Látka je:

  • netoxická
  • zdravotne nezávadná
  • je nekorozívna a použiteľná na akýkoľvek umývateľný povrch (drevo, plast, kov ..)

Použitá dezinfekcia zabíja aj koronavírus!!!!

Interval funkčnosti dezinfekcie je 14 dní. 


Čo všetko môžeme dezinfikovať?

Všetky vypínače, zábradlia, sanita, stoly, stoličky, tabule, kľučky, počítače, klávesnice, atď ...

Dezinfekcia nepoškodzuje žiadne materiály. Dezinfekciou všetkých spomínaných vecí sa  eliminujú na dlhší čas všetky tieto neviditeľné problémy. Výsledkom je dezinfikovaný povrch.

Doba schnutia

Po aplikácii dezinfekcie sa roztok nechá zaschnúť a všetko sa môže naplno využívať. Odhadovaný čas schnutia je 1-2 hodiny.

Spôsob ako funguje PolyHMG dezinfekcia

Podstata pôsobenia polymérovej dezinfekcie je v tom, že makromolekula PolyHMG sa infiltruje do bunky a vyradí z funkcie jej membránu a tým ju nenávratne poškodí, zničí jej celistvosť a tým bunka zanikne.